Investor nebo developer projektu

Připravujete projekt na obchodní nebo nákupní centrum, logistický nebo průmyslový park, kancelářskou budovu nebo soubor bytových eventuálně rodinných domů?
 
Díky spolupráci s naší společností můžete ušetřit jak investiční náklady spojené s vybudováním elektro – infrastruktury, tak i starosti s vyřízením souvisejících administrativně povolovacích úkonů. Po dokončení výstavby se budeme efektivně starat o distribuci elektrické energie ve Vašem objektu a umožníme Vám navýšit zisk z provozu objektu v podobě pronájmu Vaší trafostanice. Nájemné se indikativně pohybuje v řádech desítek až stovek tisíc korun měsíčně, v závislosti na výši spotřeb elektrické energie Vašeho objektu. 
 
  • Zajistíme zřízení lokální distribuční soustavy zcela na klíč a na naše náklady
  • Za vybudovanou lokální distribuční soustavu bereme veškerou odpovědnost a staráme se o její bezproblémový provoz a připojování nových zákazníků, (a to v souladu s Energetickým zákonem č. 458/2000 Sb, který jasně vymezuje práva a povinnosti jak lokálního distributora, tak koncového odběratele.)
  • Vygenerujete další zisk z provozu LDS ve Vašem objektu
„Naše řešení využívají moderní technologie, jsou rychlá, efektivní a zajistí bezpečnou distribuci energie do objektu bez Vašich starostí.„